Reprezentacja Polski do lat 17 zwyciężyła w swoim pierwszym spotkaniu na XXX Pucharze Syrenki.

Na stadionie w Sulejówku Biało-Czerwoni 4:0 pokonali drużynę Cypru. Jedną z bramek dla Polski zdobył obrońca Lechii Gdańsk Adam Chrzanowski.

Chrzanowski strzelił gola w 75. minucie, ustalając wynik spotkania na 4:0. Wcześniej bramki dla Biało-Czerwonych zdobyli David Kopacz w 4. i 25. minucie oraz Mikołaj Kwietniewski w 49.

Oprócz Chrzanowskiego, który rozegrał cały mecz, przeciwko Cyprowi zagrał także inny piłkarz Biało-Zielonych - Tomasz Makowski, który pełnił funkcję kapitana naszej reprezentacji i również wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty spotkania.

W czwartek Polaków czeka drugie spotkanie w turnieju. Biało-Czerwoni zmierzą się ze zwycięzcą meczu Belgia - Gruzja.