Niestety piłkarze Lechii nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze dysponowaną dziś obronę Zagłębia Lubin i kibice Biało-Zielonych wróca z Lubina ze smutnymi minami.

Do przerwy po bramce Bartczaka w 9 minucie Lechia przegrywała 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od karnego dla Zagłębia. Małkowski stanął na wysokości zadania i obronił strzał Szymona Pawłowskiego!

Wydawało się, że teraz Lechia dostanie wiatr w plecy i tak się rzeczywiście stało. Już w 67 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Lechii. Traore zmylił Isailovicia i w Lubinie mieliśmy remis 1:1!

Wydawało się, że kolejne bramki dla Lechii będą tylko kwestią czasu. Niestety to gospodarze mieli więcej szczęścia w końcówce i najpierw w 86 minucie po zamieszaniu pod bramką Małkowskiego wyszli na prowadzenie 2:1 by w 90 minucie dobić załamanych już piłkarzy Lechii.

Zapraszamy wszystkich kibiców na naszą stronę na Facebooku, gdzie możecie prześledzić naszą relację LIVE (foto + video) z Lubina.