W swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym Lechia wygrała po bramce Buvala, strzelonej w ostatnich minutach 1:0. Mecz obserwowało około 200 kibiców.

W pierwszej połowie czerwoną kartką ukarany został Dawidowski. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki.

Pierwszą połowę Lechia rozpoczeła w składzie: Sebastian Małkowski, Rafał Janicki, Krzysztof Bąk, Deleu, Jakub Popielarz, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Aliaksandr Sazankou, Tomasz Dawidowski, Bedi Buval, Airapetyan.

Drugą połowę Lechia rozpoczęłą w pełnym 11 osobowym składzie: Sebastian Małkowski, Rafał Janicki, Krzysztof Bąk, Deleu, Andriuškevičius, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Aliaksandr Sazankou, Marcin Pietrowski, Bedi Buval, Tomasz Bobrowski.

Jedyną bramkę meczu strzelił Buval - asystę zaliczył zaś Nowak.