Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Izraelem w meczu grupy B eliminacji mistrzostw Europy. W drugiej połowie na boisku zameldował się piłkarz Lechii Gdańsk Mateusz Żukowski.

W poprzednim meczu młodzieżówki Mateusz Żukowski znalazł się w wyjściowym składzie, a tym razem selekcjoner Maciej Stolarczyk wprowadził go z ławki. W 59. minucie zmienił Wiktora Długosza.

Polacy prowadzili, ale później w łatwy sposób dali sobie strzelić dwa gole i ostatecznie zakończyli mecz bez choćby jednego punktu. Po dwóch kolejkach biało-czerwoni mają w dorobu trzy punkty.

Polska - Izrael 1:2 (1:1)
Bramki: Smoliński (7.) - Walukiewicz (32. - samobójcza), Karzev (49.)

Polska: Lotka - Bejger, Walukiewicz, Kiwior - Długosz (59. Żukowski), Poręba, Smoliński (81. Marchwiński), Praszelik (46. Młyński), Bogusz (85. Szelągowski), Skóraś - Benedyczak.