"Kolejna drużyna utrzymanie zapewniła sobie w Gdańsku", "Festiwal bezradności, bombardowanie po omack", "Widmo degradacji krąży nad Lechią Gdańsk" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Zagłębiem Lubin. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Zagłębie blisko utrzymania"

Zagłębie Lubin coraz bliżej utrzymania w T-Mobile Ekstraklasie. W meczu 25. kolejki Miedziowi pokonali w Gdańsku miejscową Lechię 1:0 (1:0). Jedynego gola w 11. minucie strzelił Maciej Małkowski...[więcej]

Sport.pl: "Festiwal bezradności, bombardowanie po omacku. Widmo degradacji krąży nad Lechią Gdańsk"

Szybko zdobyta bramka ustawiła przebieg spotkania - ta stara jak świat piłkarska prawda doskonale podsumowuje wczorajsze spotkanie Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin. Tę zaś, na nieszczęście dla biało-zielonych zdobyli już w 12. minucie goście i to trafienie wystarczyło im, by z PGE Areny wywieźć cenną wygraną...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia znów przegrała na PGE Arenie. Kolejna drużyna utrzymanie zapewniła sobie w Gdańsku"

Jeśli ktoś ma kłopoty z utrzymaniem w ekstraklasie, powinien przyjechać do Gdańska. Dwie kolejki temu na PGE Arenie punkty gwarantujące byt w elicie zapewniło sobie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Dzisiaj z osiągnięcia bariery 30 punktów cieszyło się Zagłębie Lubin. Lechia przegrała z tym rywalem 0:1 (0:1), chociaż zwłaszcza po przerwie miała miażdżącą przewagę...[więcej]

Wp.pl: "Zagłębie spycha Lechię w stronę 1. ligi!"

Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe Lechię Gdańsk 1:0 i dzięki pięciu wygranym w sześciu ostatnich meczach jest już niemal pewne utrzymania w Ekstraklasie. Gorzej wygląda sytuacja Lechii, która nad strefą spadkową ma już tylko dwa punkty przewagi. Czyżby w kolejnym sezonie PGE Arena miała być miejscem rozgrywania pierwszoligowych spotkań?...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Miedziowi blisko utrzymania"

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Zagłębia Lubin, którzy mają już osiem punktów przewagi nad strefą spadkową. Gracze Lechii Gdańsk byli blisko wyrównania, ale ostatecznie nie potrafili odpowiedzieć na jedyne trafienie Macieja Małkowskiego z początku spotkania...[więcej]

Źródło: własne