Przemysław Frankowski w meczu z Le Havre FC zdobył przepiękną bramkę. Ostatecznie jego zespół zremisował 1:1.

RC Lens z Przemysławem Frankowskim w składzie podejmowało u siebie beniaminka Le Havre FC w ramach 28. kolejki Ligue 1 Uber Eats. W 58. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Bardzo ładnym trafieniem popisał się Przemysław Frankowski, który po centrostrzale przelobował Arthura Desmasa i kibice na Stade Felix-Bollaert skandowali jego imię. Dla wychowanka Lechii Gdańsk była to trzecia bramka w lidze, a czwarta we wszystkich rozgrywkach. Prowadzenie RC Lens trwało dwadzieścia minut, kiedy na 1:1 wyrównał Emmanuel Sabbi i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

RC Lens po 28 meczach w Ligue 1 zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 43 punktów i ma tyle samo oczek co plasująca się na szóstej lokacie Nicea, ale ma rozegrane o jedno spotkanie więcej. Za sześć dni Przemysław Frankowski i spółka zmierzą się na wyjeździe z FC Metz.