Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała z rówieśnikami z Rumunii 1:0 w Turnieju Ośmiu Narodów. 67 minut zagrał Tomasz Neugebauer, a Filip Koperski cały mecz.

Spotkanie z zespołem Rumunii do lat 20 w pierwszym składzie rozpoczęli Tomasz Neugebauer oraz Filip Koperski. Warto zaznaczyć, że dla drugiego z nich był to pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce od ponad roku.

Na Stadionie Eugena Popescu w Targoviste kibice przez długi czas nie ujrzeli bramek. Aż do 37. minuty, kiedy Biało-Czerwonych na prowadzenie wyprowadził Aleksander Buksa. Rumuni wyrównali w 71. minucie za sprawą Stefana Bodisteanu, a cztery minuty wcześniej z boiska zszedł Tomasz Neugebauer. Ostatecznie obie reprezentacje podzieliły się punktami, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego doszło do przepychanek pomiędzy nimi.

Reprezentacja Polski U-20 w Turnieju Ośmiu Narodów po sześciu meczach zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 8 punktów (tyle samo mają Rumunii, ale rozegrali jeden mecz więcej).