"Do końca zostały nam cztery mecze i musimy w nich walczyć, bo mamy bardzo mało punktów" - powiedział po przegranym 1:2 meczu z Lechem Poznań trener Lechii - Paweł Janas.

Trener Lechii Gdańsk Paweł Janas: Spotkanie było bardzo zacięte do ostatnich minut. Niestety, znów przegraliśmy, tracąc dziś przynajmniej jeden punkt. Nie jesteśmy do ostatniego gwizdka sędziego skoncentrowani i w końcówkach przeciwnik strzela nam bramki. Do końca zostały nam cztery mecze i musimy w nich walczyć, bo mamy bardzo mało punktów. To, co mnie martwi, to że w dwóch ostatnich spotkaniach nie zdobyliśmy żadnego punktu

Trener Lecha Poznań Mariusz Rumak: - Tak jak się spodziewaliśmy, było to trudne spotkanie. W pierwszej połowie wydawało się, że kontrolujemy mecz, ale w drugiej był taki moment po stracie przez nas bramki, że mój zespół "stanął". Chwała jednak chłopakom, że potrafili się podnieść i strzelili drugą bramkę. Najważniejsze w tym meczu były trzy punkty

Źródło: własne / lechia.pl