W niedzielę 10 września juniorzy Lechii wygrali u siebie z juniorami Rakowa Częstochowa 3:1. Była to ich pierwsza wygrana od dwóch spotkań w Centralnej Lidze Juniorów.

Podczas przerwy na reprezentację brakowało meczów Lechii w I lidze, ale nie zabrakło meczów juniorskich drużyn m.in. w CLJ-ce do lat 17. W ostatnim meczu podopieczni Wojciecha Kustonia przywieźli jeden punkt ze Szczecina, po zremisowaniu meczu z FASE 1:1. W niedzielę Biało-Zieloni podejmowali u siebie Raków Częstochowa. Juniorzy Lechii w 23. minucie objęli prowadzenie za sprawą Wojciecha Madeja, a kwadrans później na 2:0 podwyższył Bartosz Pieczka. Gdy wydawało się, że właśnie takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, to w 43. minucie bramkę dla gości zdobył Filip Kryst i na przerwę oba zespoły udały się przy rezultacie 2:1. W drugiej połowie wspomniany wynik utrzymywał się bardzo długo, bowiem aż do 90. minuty. Wtedy Alan Wiśniewski ustalił wynik na 3:1 i druga wygrana Biało-Zielonych w tym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów stała się faktem.

Juniorzy Lechii po pięciu meczach w Centralnej Lidze Juniorów U-17 zajmują 7. miejsce, w których zdobyli 7 punktów. Taką samą liczbę punktów ma ósmy Raków Częstochowa, z którym Lechia się zrównała punktami. W następnym meczu Biało-Zieloni pojadą 16 września do Opola, by zmierzyć się z Odrą. Tego samego dnia grają seniorzy, tyle że o godzinie 20, a juniorzy 9 godzin wcześniej. Podczas meczu seniorów juniorzy będą w trakcie drogi z Opola do Gdańska.

Lechia Gdańsk U-17 - Raków Częstochowa U-17 3:1 (2:1)

Bramki: Wojciech Madej 23, Bartosz Pieczka 38, Alan Wiśniewski 90 - Filip Kryst 43

Lechia Gdańsk U-17: Kamil Nowak - Borys Jesionowski (90+1. Jeremi Iwanicki), Wojciech Madej (K), Bartosz Pieczka (67. Lukas Williams), Oliwier Pospieszny, Jakub Richert, Natan Sobiech, Oskar Treder (89. Alan Łodożyński), Alan Wiśniewski, Julian Woźniak (82. Adrian Krajewski), Maciej Zając (87. Paweł Gruchalski)