Piłkarki wracają do Gdańska z kolejna wygraną. W 10. kolejce spotkań LOKUM III ligi rzutem na taśmę pokonały drużynę Błękitnych Stargard 2:1. Bramki dla lechistek zdobywały Sara Podsiadło oraz Viktoria Khuda.

Jako pierwsze na prowadzenie wyszły piłkarki Błękitnych po kontrataku w 29. minucie spotkania. Bramkę na 1:1 w 85. minucie spotkania zdobyła Sara Podsiadło, a wynik meczu w doliczonym czasie ustaliła Viktoria Khuda, pewnie egzekwując podyktowany w 93. minucie rzut karny.

- W piłce są takie mecze, że grasz świetnie i przegrywasz, a są takie, że grając słabsze spotkanie możesz je wygrać. Dziś zagraliśmy bardzo słabą pierwszą połowę i tracimy gola po kontrataku. W końcówce strzelamy dwie bramki, które dają nam zwycięstwo. Cieszymy się z wygranej, natomiast grając w Lechii w każdym meczu musisz dawać z siebie wszystko i być zaangażowanym na maksa w swoją robotę. Dziś w pierwszej połowie zdecydowanie nam tego zabrakło i musiałem przypomnieć dziewczynom o tym w szatni. Udało nam się zdominować drugą połowę i strzelić dwa gole które dały nam zwycięstwo. -  powiedział po meczu Artur Kaim