Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

fb iconZaloguj z Facebookiem

Lechia – Barcelona na żywo w TVP!

FC Barcelona, z Leo Messim w składzie, zagra 20 lipca o godz. 20:30 na stadionie PGE Arena z Lechią Gdańsk.

Już teraz możemy potwierdzić, że transmisję będzie można zobaczyć w TVP1, TVP Sport oraz w serwisie SPORT.TVP.PL!

Ponad rok po zakończeniu Euro 2012, Gdańsk znów będzie gospodarzem wielkiego piłkarskiego święta. Tym razem stanie się tak dzięki przyjazdowi mistrzów Hiszpanii, z Leo Messim w składzie.

W sobotę, 20 lipca o godz. 20:30 na stadionie PGE Arena, Katalończycy zagrają towarzyski mecz z gospodarzami – Lechią Gdańsk. Spotkanie będzie pierwszym rozgrywanym w ramach przedsezonowego tournee Barcelony. Z Gdańska Duma Katalonii uda się do Monachium, gdzie 24 lipca zagra kolejne spotkanie towarzyskie, z Bayernem Monachium. 

Transmisję tego wydarzenia przeprowadzi tylko Telewizja Polska. Mecz będzie można obejrzeć w TVP1, TVP Sport oraz w serwisie SPORT.TVP.PL.

Źródło: sport.tvp.pl

Komentarze   

 
+12 #1 Paweł 2013-06-29 15:44
Ten mecz to znakomita szansa dla Lechii na wypromowanie się w Europie . Bez względu na wynik meczu o Lechii stanie się głośno i mam nadzieję , że w przyszłości łatwiej będzie przyciągnąć do naszej drużyny wartościowych piłkarzy z zagranicy . Będę na tym meczu i wierzę , że to wydarzenie sportowe będziemy wspominać przez wiele lat . Liczę na to , że kibice Lechii zapewnią wspaniały doping i odpowiednią oprawę . Pokażmy Europie i światu , jak się bawi Lechia Gdańsk !
 

Nie masz uprawnień aby dodać komentarz.