Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

fb iconZaloguj z Facebookiem

Rusza sprzedaż karnetów

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Lechii Gdańsk w sezonie 2013/14 T-Mobile Ekstraklasy.

Ceny karnetów klub ustalił w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców „Lwy Północy”. Obejmują one część zasadniczą sezonu 2013/14, czyli pierwsze 30 kolejek. W cenniku znalazło się kilka nowości. O połowę została obniżona cena wejściówek na sektory 1 i 2 (trybuna czerwona, górny taras). Wprowadzona została również możliwość zakupu przez osoby powyżej 60. roku życia biletów do sektorów rodzinnych.

W związku z reformą rozgrywek warto też pamiętać, że karnety na rundę jesienną obejmują wszystkie mecze jakie Lechia rozegra u siebie do końca 2013 r. mimo, że część z nich będzie formalnie należało do rundy rewanżowej. W sumie abonament jesienny obejmuje 10 spotkań. Karnet na wiosnę zbliżającego się sezonu będzie obejmował pozostałych 5 meczów części zasadniczej, które zostaną rozegrane w 2014 r.

Do 7 lipca sprzedaż karnetów będzie prowadzona z rezerwacją miejsc dla posiadaczy abonamentów z sezonu 2012/13 i rundy wiosennej ostatnich rozgrywek. Rezerwacje niewykupione zostaną uwolnione od 8 lipca. Po każdym rozegranym meczu ceny karnetów obniżone będą proporcjonalnie. Sprzedaż będzie trwać do końca wakacji.

Lechia Gdańsk

Warto pamiętać, że kupując karnet oszczędza się pieniądze i czas. Posiadacze abonamentów nie płacą wyższych cen za bilety na mecze z podwyższonej kategorii cenowej (z Lechem Poznań, Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków). Tylko jesienią będą trzy takie mecze na PGE Arenie Gdańsk. Ponadto kupując karnet (na rundę jesienną bądź sezon) można zaoszczędzić od 40 do nawet 230 zł w porównaniu z sytuacją, gdyby kibic chciał kupować wejściówki na wszystkie spotkania osobno.

Dodatkowo posiadacze karnetów na cały zbliżający się sezon będą mogli wejść bezpłatnie na pierwszy mecz Pucharu Polski rozgrywany na PGE Arenie Gdańsk. 
Posiadacze abonamentów na cały sezon i wiosnę 2014, bilety na rundę dodatkową będą mogli zakupić po obniżonej cenie o liczbę zgromadzonych punktów membership – szczegóły sprzedaży ustalone będą przed dodatkowymi meczami. 

Lechia Gdańsk

Źródło: Lechia.pl

Komentarze   

 
0 #4 Sebastian Romanowski 2013-06-30 11:05
no fakt, to może dogadać się z Wilkiem i z jakimś klubem z okręgówki, zrobić wałek że niby Wilk mało znany z okręgówki najlepiej Litewskiej, nagrać go jak gra, wrzucić na YT i podesłać do zarządu. Może się nie połapią i wyjdzie na nasze :D
 
 
+3 #3 Marcin 2013-06-29 00:34
Romson - zauwazyles JAKICH pikarzy testujemy....Ja kbys widział jakiegoś grajka z okregowki i do tego z karta w reku i najlepiej jakby miał 18 miesieczna przerwę,to nie czekaj wyślij filmik z Youtube pod adres naszego SKAUTINGU.W poniedziałek bedziemy mieć newsa o nowo testowanym KOPACZU.
 
 
+3 #2 Sebastian Romanowski 2013-06-28 21:59
ZARZĄD OBUDŹCIE SIĘ!!!!!


Jakub Wilk, który do jesieni 2012 roku występował w Lechu Poznań, przechodzi testy medyczne w rumuńskim klubie FC Vaslui. To piąta drużyna ligi Rumunii.
Po odejściu z Kolejorza Jakub Wilk trafił na Litwę, do klubu Żalgiris Wilno. Spisywał się w nim na tyle dobrze, że chcą go pozyskać Rumuni. Zagrał w 16 spotkaniach, strzelił sześć bramek.

FC Vaslui to rekordzista Rumunii. Klub powstał w 2002 roku i po trzech latach znalazł się w ekstraklasie. W 2008 roku grał w europejskich pucharach. Zawodnikiem FC Vaslui jest Piotr Celeban.

źródło www.sport.pl

dawać go zamiast Ricardinho, NATYCHMIAST!
 
 
+6 #1 Paweł 2013-06-28 10:43
Prezes PZPN Zbigniew Boniek ujawnił , że Michał Probierz będzie jednym z kandydatów do objęcia posady trenera reprezentacji Polski po odejściu Waldemara Fornalika . Szczegóły przeczytajcie tutaj : eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/boniek-mowi-o-nowym-selekcjonerze-po-el-ms-to-dobr,1,5550987,wiadomosc.html
 

Nie masz uprawnień aby dodać komentarz.